Wstępniak

Witam Państwa w nowym dzienniku, tygodniku, miesięczniku … dlaczego tyle nazw? Będzie to coś co pisać zamierzam w wolnym czasie, a więc czasem codziennie (chyba upadłem na głowę) czasem co tydzień (do wyczerpania pomysłów) a czasem raz na miesiąc (i to jest najbardziej realne). Teksty będą różne raz ostrzejsze, innym razem bardziej ułożone, zależnie od humoru i chwili w historii Dreamlandu. Nie zamierzam tylko atakować … naprawdę. Na początek z braku czasu i pomysłów (a raczej na oczekiwanie na kolej wydarzeń w Królestwie i w pewnym wątku postanowiłem zamieścić kilka starszych tekstów plus aktualne do nich komentarze. Wybaczcie że zaczynam od staroci ale niedawno robiłem dyskowy remanent i okazało się że sporo plików jest ale nie da się ich otworzyć. Te nowsze które udało się uratować chciałbym publikować tutaj na początek.

Mam nadzieję że będą Państwo częstymi gośćmi w mojej trzeciej chałupie – jeśli nie traficie pytajcie o największego nerwusa w Kakutach na pewno ktoś Wam wskaże drogę.

Zapraszam do czytania.

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Dreamland i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s