Piłka

„Z życia forum”

JKW (jeden z wielu sami sobie wybierzcie) właśnie chciał się zdrzemnąć kiedy do izby jego chaty razem z oknem (niedawno kupił wzmacniane szyby… niestety nie wzmocnił futryny) wpadła piłka. Jako że JKW nie był człowiekiem wybuchowym spokojnie wstał i podszedł do okna to znaczy dziury po oknie … ty mały *#$$%%$#$ żeby cie %$%^$$^%^^ strzelił jak cię złapie to ci nogi z $^$^$^ powyrywam ty $%$#%% $%^$$%.

Nie długo później do jego drzwi  ktoś zapukał. Byli to Latowa ze swoim chłopem … Latem i ich synkiem … młodym Latem . No mów powiedziała wypychając do przodu synka Latowa. Jo – zaczął chlipać młody – jo … ten …no tego… jo chciołech … Stary Lato dotknął paska u spodni a Latowa szepnęła – po dreamlandzku godej  … ja chciałem  bardzo przeprosić i że będę pomagał w ogródku i sprzątał przez miesiąc i już nigdy nie będę grał w bala …eeee  w piłkę na placu …podwórku przez domem waszej wysokości a tatko zaraz naprawi okno a matula przyniosła jajka i koguta na rosół i … już dobrze – powiedział JKW głaszcząc młodego po głowie lekko się nachylając i szepcząc do ucha żeby tylko on słyszał „i pamiętaj co ci wyrwę jak nie dotrzymasz słowa …i czym wtedy będziesz grał?” jako że piłka była wszystkim dla młodego Laty jeszcze raz zapewnił że nie będzie grał blisko domu JKW, będzie pomagał i w ogóle zamieni się od dzisiaj w najgrzeczniejsze dziecko w wiosce, ukłonił się ładnie spojrzał na tatke – który lekko kiwnął głowa –  i pognał  grać z kolegami … to znaczy uczyć się algebry oczywiście.

Wasza wysokość – zaczęła Latowa – tyn nosz mały gamoń nic poza tom piłkom nie widzi ino by groł i groł a jak nie gro to w telewizorze chce oglondac ten mundiol … mundial? –  podchwycił JKW – ta w los palmos czy gzie tam jest  … La Palma – zamyślił się JKW …taaaak

Zaraz po naprawie okna i po wysłuchaniu zapewnień że już nigdy się to nie powtórzy JKW szybko pokiwał ręką Latom przez okno (był plus tego wydarzenia nie musiał myć okna a miał znów czyste)  wyjął swoją stara komórkę (mógł mieć nową a nawet najnowszą a kto bogatemu zabroni  ale był tradycjonalista i jak mówił wystarczy mu jego jeden rdzeń (ho ho ale jaki) po co mu 8 nowych w komórce) i wykręcił numer do swojego sekretarza … to ja – zaczął JKW – dowiedz się czy są jeszcze miejsca dla vipów na mundial w La Palma, tylko migiem i odpowiedź ma brzmieć  że są … taaaak La Palma – rozmarzył się JKW, dosyć miał już tych zimnych kakuckich wiatrów w tym roku.

sclavinia bramka

Przy okazji – reprezentacja Dreamlandu mimo murowania bramki przez Sklavinie wygrała swój pierwszy mecz 5:0 LINK MUNDIAL LA PALMA

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Dreamland i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s